O nas

Mamy przyjemność zaproponować Państwu ofertę najlepszych podłóg. Nasza firma zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową. Rozwojem i bazą dla naszej firmy jest zaufanie i polecenia naszych klientów. Wprowadzając na rynek produkt zadbaliśmy o jego wysoką jakość, trwałość a także atrakcyjność ceny.

Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne doradztwo.

Oferujemy również wszelkie niezbędne i sprawdzone akcesoria i dodatki do naszych produktów.

Zapraszamy do naszego salonu paneli podłogowych firmy Alsapan, gdzie z pomocą wykwalifikowanych pracowników wybiorą Państwo idealna podłogę do swojego domu lub mieszkania. Panele podłogowe oferowane w naszym salonie to najwyższa jakość i gwarnacja trwałości nawet na 30 lat.

Wszystkie panele 12mm mają płytę bazową hdf w klasie użytkowej 33 a+ co zapewnia najwyższą odporność na wgniecenia, uderzenia i naprężenia. Ze względu na gęstość płyty bardzo dobre przewodnictwo ciepła w przypadku zastosowania panela na ogrzewanie podłogowe. Ciężar na m2 12kg.

Idealny nacisk na matę wyrównującą, zniwelowany efekt odbitego dźwięku. W części czołowej panel posiada uszczelkę zip'n'go co niweluje efekt podnoszenia czołowych krawędzi który był problemem każdej podłogi. W standardzie laminat dpl+ (warstwa ceramiczna). Podłogi Alsafloor spełniają normy przeciwpożarowe en 13501-1 i wszystkie jakościowe normy europejskie iso 9001.

 

Dostawa i montaż

Oferowane panele podłogowe dostarczamy na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie oraz wypracowane na przestrzeni lat kontakty i modele współpracy pozwlają zaoferować Państwu bezpieczny transport w atrakcyjnej cenie.

Dążąc do zapewnienia Państwu kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie oferujemy również montaż zakupionych paneli podłogowych przez wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania z dbałością o każdy szczegół.

Naszą misją jest dostarczanie produktów i usług na najwyższym poziomie.